BALJA, koppar, 1800-tal.

BALJA, koppar, 1800-tal.
289160. BALJA, koppar, 1800-tal.

Diameter 43, höjd ca 24 cm exklusive handtag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 963