17 djupa tallrikar, 12 assietter, 11 kaffekoppar, 12 fat, 13 mattallrikar, 6 par tekoppar, bringare, 3 uppläggningsfat, såskanna samt 12 kaffefat+ 3 koppar.
Bruksslitage, nagg.
Bruksslitage, nagg.