PARTI KERAMIK, 6 delar, bland annat Rörstrand.

289126. PARTI KERAMIK, 6 delar, bland annat Rörstrand.

Bland annat bestående av:
Vas "Amfibis" Rörstrand.
Vas "Rialto" Rörstrand.
Fat "Mangania" Lillemor Mannerheim Gefle, längd 27 cm.
Skål, dekor av figurer, Gustavsberg.

Högsta höjd ca 28,5 cm.

Slitage, nagg, märken. Skål med dekor av figurer med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat bestående av:
Vas "Amfibis" Rörstrand.
Vas "Rialto" Rörstrand.

Högsta höjd ca 28,5 cm.

Antal besök: 1 172