TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, smidesjärn, 1900-talets mitt.

289117. TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, smidesjärn, 1900-talets mitt.

Bestående av 2+1 stolar, pall, bord och soffa.
Bordet mått; Längd 92, berdd 62, höjd 66.

Bord möjligen ej ursprungligen sammanhörande med övriga delar. Slitage, skador och lagning, kuddar saknas. Sits saknas på stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 717