ERNST LUCKE. Olja på duk.

ERNST LUCKE. Olja på duk.
289113. ERNST LUCKE. Olja på duk.

Bränningar. Otydligt signerad. 69x99 cm.

Slitage samt småfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt småfläckar.

Antal besök: 1 605