Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLAKAN signerad EJA, 1900-talets senare del, 168x145 cm.
289088. EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLAKAN signerad EJA, 1900-talets senare del, 168x145 cm.
Bomull.
Slitage, smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bomull.
Slitage, smärre fläckar.
Leiflers Auktionshus
1 106