KANNA, keramik, möjligen precolumbiansk.

289020. KANNA, keramik, möjligen precolumbiansk.

Höjd ca. 25 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 1 291