HYLLA, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

289000. HYLLA, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

Gavlar, höjd 76.5 cm.
Tre hyllplan, längd 78 cm.

Bruksslitage. Gavlar med smärre färgbortfall. Hyllplan med smärre repor/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, höjd 76.5 cm.
Tre hyllplan, längd 78 cm.

Antal besök: 369