SKÅL, glas, Sigurd Persson, Kosta.

288975. SKÅL, glas, Sigurd Persson, Kosta.

Klasglas med orange överfång.
Signerad Kosta 76625 Sig P
Diameter ca 18 cm.

Tejprester. Mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klasglas med orange överfång.
Signerad Kosta 76625 Sig P
Diameter ca 18 cm.

Tejprester. Mikronagg.

Antal besök: 3 105