Klasglas med orange överfång.
Signerad Kosta 76625 Sig P
Diameter ca 18 cm.
Tejprester. Mikronagg.
Klasglas med orange överfång.
Signerad Kosta 76625 Sig P
Diameter ca 18 cm.
Tejprester. Mikronagg.