Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Musikinstrument
FIOL, etiekttmärkt Ole Bull, 1900-tal.
288947. FIOL, etiekttmärkt Ole Bull, 1900-tal.
Längd 61 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 61 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
1 536