OLA BILLGREN. 2 st, litografier, signerad och numrerade 30/30 resp. 23/25.

288917. OLA BILLGREN. 2 st, litografier, signerad och numrerade 30/30 resp. 23/25.

ca 30 x 44 resp. 32 x 45 cm.

Ett blad oramat med veck fläckar och smärre revor, ramade bladet ej examinerat ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 30 x 44 resp. 32 x 45 cm.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 656