ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. Etsningar, 4 st, 3 st signerade i plåten, 3 daterade.

288847. ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. Etsningar, 4 st, 3 st signerade i plåten, 3 daterade.

"Fattighusån", Göteborg, 1892, 80x114 mm.
"Gubbhuskvarnen", Stockholm, 1885, 106x159 mm.
"Vinter", 1888, 60x111 mm.
"Remso kvarnar", Öland, 1886, 63x130 mm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vinter", 1888, 60x111 mm.

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 1 555