Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
SVEN ERIK WÄSTERBERG. "Landskap från ?", olja på masonite, signerad Wästerberg.
288825. SVEN ERIK WÄSTERBERG. "Landskap från ?", olja på masonite, signerad Wästerberg.
46 x 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 38 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 612