FRITZ SMEDBERG. "Före Oväder" Röldal Norge, olja på masonite, signerad Smedberg -66.

288818. FRITZ SMEDBERG. "Före Oväder" Röldal Norge, olja på masonite, signerad Smedberg -66.

Signerad på baksidan, Före oväder, röldal Norge.
Fritz Smedberg 1966.
41 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fritz Smedberg 1966.
41 x 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 891