FRITZ SMEDBERG. "Från Dale Flatdal", olja på masonite, signerad Smedberg -66.

288816. FRITZ SMEDBERG. "Från Dale Flatdal", olja på masonite, signerad Smedberg -66.

Signerad på baksidan,från Dale. Flatdal, Telemark Norge,
Fritz Smedberg 1966.
38 x 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fritz Smedberg 1966.
38 x 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 774