KAFFEKANNA, koppar, 15 L, märkt AB Brising & Fagerström Stockholm.

288811. KAFFEKANNA, koppar, 15 L, märkt AB Brising & Fagerström Stockholm.

Höjd inkl grepp ca 40 cm.

Slitage, bucklor, lagningar och bristning på pip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl grepp ca 40 cm.

Antal besök: 1 539