BERNDT WENNSTRÖM. 2 st litografier, signerade och numrerade.

288795. BERNDT WENNSTRÖM. 2 st litografier, signerade och numrerade.

32,5 x 46 cm, numrerad 245/380
32 x 50 cm, numrerad 331/380.

Ej examinerad ur ram.

Berndt Wennström (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 50 cm, numrerad 331/380.

Ej examinerad ur ram.

Berndt Wennström (Född 1945)

Antal besök: 883