Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Skulptur
ANTONIO PASQUINI. skulptur, bron, signerad, 3/11, daterad 1990.
288748. ANTONIO PASQUINI. skulptur, bron, signerad, 3/11, daterad 1990.
Höjd 17 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 427