NATTDUKSBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal.

288722. NATTDUKSBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal.

Längd 40, bredd 25, höjd 69 cm.

Slitage, repor beslag saknas, lösa beslag medföljer, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 686