DOCKA, celluloid/galon, Tyskland, 1920-/30-tal.

288719. DOCKA, celluloid/galon, Tyskland, 1920-/30-tal.

Huvud i celluloid, kropp i stoppad galon. Längd 46 cm.

Slitage, spricka i huvudet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, spricka i huvudet.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 013