GOLVVAS, keramik, Erik Ivarsson, Andersson & Johansson / Höganäs Keramik, 1900-talets andra hälft.

288664. GOLVVAS, keramik, Erik Ivarsson, Andersson & Johansson / Höganäs Keramik, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.
Märken.

Antal besök: 2 371