HÖRNSKÅP, allmoge.

HÖRNSKÅP, allmoge.
288652. HÖRNSKÅP, allmoge.

Höjd 205 cm. Längd 100 cm. Djup 58 cm. Senare bemålning
Överdel 1800-tal underdel ej orignal 1900-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
288652. HÖRNSKÅP, allmoge.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 282