OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efter Raphaels "Madonna della Sedia". Olja på duk, signerad och daterad 1805 a tergo.

288601. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efter Raphaels "Madonna della Sedia". Olja på duk, signerad och daterad 1805 a tergo.

Tondo, diameter 75 cm.

Lagning, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tondo, diameter 75 cm.

Lagning, krackeleringar.

Antal besök: 1 273