PAUL SAHLIN. "Mot Dvärsätt", olja på pannå, signerad och daterad Paul -86.

288589. PAUL SAHLIN. "Mot Dvärsätt", olja på pannå, signerad och daterad Paul -86.

46 x 55 cm
Paul Sahlin 1905 - 1988
Dvärsätt, Jämtland.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm
Paul Sahlin 1905 - 1988
Dvärsätt, Jämtland.

Antal besök: 4 240