GOLVUR, urtavla märkt AM Nyman AP Samuels D Mora, 1800-tal.

288575. GOLVUR, urtavla märkt AM Nyman AP Samuels D Mora, 1800-tal.

Höjd ca. 200 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 200 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 259