Åsan i porslin. Lladron. Längd 18 cm. Höjd 10 cm. Etikettmärkt Lladró. Märkt Lladro hand made in Spain.
Höna i porslin. Lladro. Längd 16 cm. Höjd 12 cm. Märkt Lladro.
Flicka med kanin. Zaphir. Höjd 20 cm. Märkt Zaphir made in Spain.
Läsande barn. Zaphir. Höjd 16 cm. Märkt Zaphir made in Spain.
Bruksskick.
Åsna med litet nagg på örat.
Bruksskick.
Åsna med litet nagg på örat.