Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BERNHARD NEUMAN. Fälttävlan, olja på pannå, signerad och daterad B Neuman -59.
288566. BERNHARD NEUMAN. Fälttävlan, olja på pannå, signerad och daterad B Neuman -59.
38x55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x55 cm.
Garpenhus Auktioner
1 157