BERNHARD NEUMAN. Fälttävlan, olja på pannå, signerad och daterad B Neuman -59.

288566. BERNHARD NEUMAN. Fälttävlan, olja på pannå, signerad och daterad B Neuman -59.

38x55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x55 cm.

Antal besök: 1 505