IVAR MORSING. Olja på pannå, "Trädgården", signerad I Morsing -68.

288541. IVAR MORSING. Olja på pannå, "Trädgården", signerad I Morsing -68.

18,5 x 30 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5 x 30 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 513