SOFFA, "Dover", Arne Norell, 1900-tal.

288496. SOFFA, "Dover", Arne Norell, 1900-tal.

Tyg, "Lotus", GP & J Baker.
Klotfötter i trä.
Längd ca. 205 cm.

Fläckar och skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tyg, "Lotus", GP & J Baker.
Klotfötter i trä.
Längd ca. 205 cm.

Fläckar och skador på tyg.

Antal besök: 5 590