CAFÈGRUPP, 3 delar. Delvis Byarums Bruk, 1900-tal.

288489. CAFÈGRUPP, 3 delar. Delvis Byarums Bruk, 1900-tal.

Stolar, ett par, Byarums Bruk. Etikettmärkta.
Bord med stenskiva. Diameter 59.5 cm.

Bruksslitage. En sits med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 133