WALDEMAR SJÖLANDER. Litografi, signerad, daterad 1946, numrerad 27/44.

288484. WALDEMAR SJÖLANDER. Litografi, signerad, daterad 1946, numrerad 27/44.

85x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

85x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 013