SOFFA, valnöt med intarsia, 1930/40-tal.

288476. SOFFA, valnöt med intarsia, 1930/40-tal.

Längd 214 cm. Höjd 85 cm. Djup 72 cm.

Bårder lösa i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683