FRITZ DIETRICH. Interiör med munkar. Olja på duk, signerad samt München.

28837. FRITZ DIETRICH. Interiör med munkar. Olja på duk, signerad samt München.

70 x 100 cm.

Färgbortfall samt smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 100 cm.

Färgbortfall samt smutsad.

Antal besök: 2 482