SPEGEL MED KONSOL, förgylld/bronserad, rokokostil, sent 1800-tal.

288353. SPEGEL MED KONSOL, förgylld/bronserad, rokokostil, sent 1800-tal.

Spegeln 148 x 67 cm, konsolbordets längd 76, bredd 30, höjd 79 cm.

Skador, slitage samt spräckt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 067