ASKFAT/SKÅLAR, 2 st, keramik, i form av apor, Rörstrand, 1900-tal.

288349. ASKFAT/SKÅLAR, 2 st, keramik, i form av apor, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd 11,5 cm.

Samtliga öron med lagningar, krackelyrer, ett fat med glasyrnagg vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm.

Antal besök: 1 518