RINGAR, 2 st, silver och brons, Erik Granit 1969 samt "Lapponia", Björn Weckström. Finland.

288332. RINGAR, 2 st, silver och brons, Erik Granit 1969 samt "Lapponia", Björn Weckström. Finland.

Ring silver, storlek ca 17,5
Ring brons med justerbar stolek.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring silver, storlek ca 17,5

Bruksslitage och repor.

Antal besök: 1 904