AGNE SÖDERBERG. Sjöbod, olja på duk, signerad Agne Söderberg 58.

288262. AGNE SÖDERBERG. Sjöbod, olja på duk, signerad Agne Söderberg 58.

55 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 334