Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
AGNE SÖDERBERG. Sjöbod, olja på duk, signerad Agne Söderberg 58.
288262. AGNE SÖDERBERG. Sjöbod, olja på duk, signerad Agne Söderberg 58.
55 x 46 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
5 718