KRÖN, gustavianskt, 17/1800-tal.

288247. KRÖN, gustavianskt, 17/1800-tal.

Dekordel. Längd 55 cm.

Lagad. Skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekordel. Längd 55 cm.

Lagad. Skador. Slitage.

Antal besök: 791