PUNSCHGLAS, 9 st, 1900-tal.

PUNSCHGLAS, 9 st, 1900-tal.
288241. PUNSCHGLAS, 9 st, 1900-tal.

Slipad dekor.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad dekor.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 996