NIELS PETER CHRISTIANSEN. Olja på duk. Landskap med hästar och fåglar, signerad.

28820. NIELS PETER CHRISTIANSEN. Olja på duk. Landskap med hästar och fåglar, signerad.

65 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Antal besök: 2 084