Med intarsiaarbeten.
2 st dörrar samt 2 st lösa hyllplan och 5 st lådor på insida.
Längd 132,5 cm.
Bredd 39,5 cm.
Höjd 110 cm.
Bruksslitage, slagmärken, repor, fanérskador.
Nyckel/nycklar finns.
Med intarsiaarbeten.
Längd 132,5 cm.
Bredd 39,5 cm.
Höjd 110 cm.
Nyckel/nycklar finns.