Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKÅLFAT, glas, Jan Wiberg, Steninge Slott, signerad, numrerad 38/100 och daterad 2001.
288130. SKÅLFAT, glas, Jan Wiberg, Steninge Slott, signerad, numrerad 38/100 och daterad 2001.
Diameter ca. 37,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca. 37,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 126