Olika användningsområden (uppvridbar bordsskiva med avlastningsytor). Längd 97,5 cm. Bredd 57 cm. Höjd 60 cm. Totalhöjd 73,5 cm.
Bruksslitage, missfärgningar, repor, fanérskador, ombyggt.