VASER 3 st, keramik, bland annat Ipsens Enke Danmark.

288030. VASER 3 st, keramik, bland annat Ipsens Enke Danmark.

3 st vaser varav en Ipsens Enke.
Höjd ca 17,5 - 30 cm.

Slitage, krackelyrer, nagg. Större vas med retuscher samt lagning, glasyrdefekter. Vas I Enke med retuscher, möjligen lagning under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 - 30 cm.

Antal besök: 987