SYBORD, vitmålat, 1960-tal.

SYBORD, vitmålat, 1960-tal.
287994. SYBORD, vitmålat, 1960-tal.

Längd 60, bredd 40, höjd 55 cm.

Färgslitage samt hjul saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage samt hjul saknas.

Antal besök: 636