SIGGE BERGGREN. Skulptur, gips, Kvinnostudie, signerad Berggren.

287921. SIGGE BERGGREN. Skulptur, gips, Kvinnostudie, signerad Berggren.

Höjd 34,5 cm.

Bruksslitage.
Små avslag av färg.

Sigge Berggren (1911–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34,5 cm.

Bruksslitage.
Små avslag av färg.

Sigge Berggren (1911–1968)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 840