KOMPRESSOR, Race 20.

KOMPRESSOR, Race 20.
2878977. KOMPRESSOR, Race 20.

1996, Tank: 24 liter, Bar 10.0
RPM: 2800
På hjulställning med handtag
Längd ca 69 cm, höjd ca 61 cm, bredd ca 32 cm.

Slitage, ytsmuts, repor, märken.
Ej testad, funktionsgaranti kan inte lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2878977. KOMPRESSOR, Race 20.

RPM: 2800
På hjulställning med handtag

Antal besök: 1 415