FRIMÄRKEN, förstadagsbrev, album från WWF med förstadagsbrev samt frimärken.

287870. FRIMÄRKEN, förstadagsbrev, album från WWF med förstadagsbrev samt frimärken.

Album med med 67 dubbelsidiga blad med förstadagsbrev, ostämplade frimärken och text från WWF, Världsnaturfonden
Ett hundratal förstadagsbrev samt ett 10-tal muximumkort
3 album med frimärken samt lösa märken i kuvert
Årsalbum svenska frimärken 89/90
Utgåva Vikingar
2 tomma album medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utgåva Vikingar
2 tomma album medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 4 289