Album med med 67 dubbelsidiga blad med förstadagsbrev, ostämplade frimärken och text från WWF, Världsnaturfonden
Ett hundratal förstadagsbrev samt ett 10-tal muximumkort
3 album med frimärken samt lösa märken i kuvert
Årsalbum svenska frimärken 89/90
Utgåva Vikingar
2 tomma album medföljer.
Bruksskick.
Utgåva Vikingar
2 tomma album medföljer.
Bruksskick.